japoński system pisma krzyżówka

Japoński system pisma, zwany kandzi, jest oparty na znakach pochodzenia chińskiego. Kandzi składają się z setek skomplikowanych znaków, z których każdy ma swoje znaczenie. Korzystanie z tego systemu wymaga nauki tysięcy różnych kandzi.

japoński system pisma - najlepsze rozwiązania

  • 6 liter: kandzi

Japoński system pisma – krzyżówka - definicja

Definicja hasła japoński system pisma na krzyżówka.pl to miejsce, gdzie można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania krzyżówek i innych gier słownych.

Nawet pytanie takie jak japoński system pisma nie stanowi dla nas problemu. Po prostu wpisz pytanie, dla którego nie możesz znaleźć rozwiązania krzyżówki w polu na górze strony i odkryj wszystkie odpowiadające mu odpowiedzi.

Definicja japoński system pisma składa się z 3 słów i 19 liter. W naszej bazie danych znajduje się 1 pasujących rozwiązań, które uporządkowaliśmy według długości. Najdłuższe rozwiązanie to "kandzi".

Jeśli nadal szukasz odpowiedniego hasła do swojej krzyżówki, sprawdź również inne rozwiązania jak odnoszący się do doktora, pracownika naukowego lub na przykład taki, który wiąże się z dokonywaniem modyfikacji; np. prace modyfikacyjne, klauzula modyfikacyjna, wniosek modyfikacyjny, które często pojawiają się w grach słownych.


Następujące słowa mogą być utworzone z liter "kandzi":

kandzi znaki Zadki Dzika dzika Dźina dżina Kazin kniaź knida dinka zadni zanik Zidan Zanik Znak Dżin dżin znad Zina kaid Inka inka Izak izan znak kadi dzik kadź kand Kain kain nika kani Kaźń Dzik Kian kina żaki Nadi Nazi nazi Nida nida Nika kaźń izka dank Diak Diaz dian Dian diak ak47 diaz