sponsor krzyżówka

Sponsor to osoba lub firma, która finansowo wspiera działania, aktywności lub projekty innych podmiotów. Dzięki ich hojności i zaangażowaniu możliwe jest realizowanie wielu inicjatyw oraz rozwijanie różnorodnych dziedzin życia społecznego, kulturalnego czy naukowego. Swoje wsparcie sponsorzy udzielają w ramach różnego rodzaju umów, kontraktów lub donacji.

sponsor - najlepsze rozwiązania

  • 11 liter: ofiarodawca
  • 10 liter: dobrodziej
  • 9 liter: darczyńca, filantrop

Inne rozwiązania dla: sponsor

8 liter:
Łaskawca, fundator
7 liter:
donator, Mecenas
6 liter:
patron

Sponsor – krzyżówka - definicja

Definicja hasła sponsor na krzyżówka.pl to miejsce, gdzie można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania krzyżówek i innych gier słownych.

Nawet pytanie takie jak sponsor nie stanowi dla nas problemu. Po prostu wpisz pytanie, dla którego nie możesz znaleźć rozwiązania krzyżówki w polu na górze strony i odkryj wszystkie odpowiadające mu odpowiedzi.

Definicja sponsor składa się z 1 słów i 7 liter. W naszej bazie danych znajduje się 14 pasujących rozwiązań, które uporządkowaliśmy według długości. Najdłuższe rozwiązanie to "ofiarodawca".

Jeśli nadal szukasz odpowiedniego hasła do swojej krzyżówki, sprawdź również inne rozwiązania jak zmotywować, zaanimować, uskrzydlić lub na przykład Kąpielisko z piosenki Zbigniewa Wodeckiego, które często pojawiają się w grach słownych.


Następujące słowa mogą być utworzone z liter "ofiarodawca":

ofiarodawca adiafora dario fo odawara diafora radiowa Radiowo radiowo acarda fiodor Ofiara ofiara Fiodor Radowo Coward awaria farida Cariow Carafa Africa wiadro Wiadro Cordia carowa Rawica Acadia ariada Diora diora dario Dawca Dirac dirac doira dawca dairo Dario daria Daria daraf dar'c Doria dacia Dacia d’arc cd-rw caroa cardo cairo Cador Cadia doiwo A = a doria Rowid