sztaba złota krzyżówka

Sztaba złota, zwana również ingotem, to jedna z najbardziej popularnych form inwestowania w złoto. Jest to odlewniczy blok złota o standaryzowanej wadze i czystości, wykorzystywany głównie jako forma przechowywania i wymiany tego szlachetnego kruszcu. Ingoty są cenione za swoją wartość materialną oraz stabilność inwestycyjną, stanowiąc często bezpieczne schronienie kapitału w czasach niepewności gospodarczej.

sztaba złota - najlepsze rozwiązania

  • 5 liter: ingot

Sztaba złota – krzyżówka - definicja

Definicja hasła sztaba złota na krzyżówka.pl to miejsce, gdzie można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania krzyżówek i innych gier słownych.

Nawet pytanie takie jak sztaba złota nie stanowi dla nas problemu. Po prostu wpisz pytanie, dla którego nie możesz znaleźć rozwiązania krzyżówki w polu na górze strony i odkryj wszystkie odpowiadające mu odpowiedzi.

Definicja sztaba złota składa się z 2 słów i 11 liter. W naszej bazie danych znajduje się 1 pasujących rozwiązań, które uporządkowaliśmy według długości. Najdłuższe rozwiązanie to "ingot".

Jeśli nadal szukasz odpowiedniego hasła do swojej krzyżówki, sprawdź również inne rozwiązania jak Powietrzna lub na przykład junaczek, śmiały, gieroj, które często pojawiają się w grach słownych.


Następujące słowa mogą być utworzone z liter "ingot":

gniot ingot go in togi ongi gont goni ting tino toni nogi Ongi gion Gion gino Gino Toni iton NOT Nit nóg nit nio ngo not oti nt$ Ogi ogi Oni oni tig tog Ton ton gin Gin ito Ino giń Gio git Goi goi gon Got got GTO Ito Ing NGO ino ion Ion ti